Created: 14 Сәуiр 2022

13-сәуір күні "Talap" КЕАҚ президенті Олжас Ордабаев бастаған облыстық Білім беру басқармасының мамандары Атырау облысындағы кәсіптік техникалық білім беру ұйымдарымен танысу сапарында, Атырау көлік және коммуникация колледжі базасында болды.
"ЖАС МАМАН-2020"бағдарламасы бойынша колледжге алынған техникалық, оқу-әдістемелік жабдықтардың пайдалануы мен өндірістік машықтануға, арнаулы пәндерді оқытудағы қолдану әдістерімен танысты.
"Тalap" КЕАҚ президенті әдістемелік қолдау көрсету, дуалды оқыту, мамандары дайындау, инновациялық технологияларды енгізу, озық тәжірибелерді тарату, WSK жобасы аясындағы жұмыстарды кеңінен дамыту, өндіріспен байланыс т.б мәселелер туралы әкімшілік құраммен пікір алмасты.